Wycieczki Nowa Zelandia - 16 dniowa wycieczka niestandardowa od 5873 zł.

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Wycieczki Nowa Zelandia

Wycieczka Nowa Zelandia

16 dniowa wycieczka nie standardowa

Pakiet objazdowy samochodem osobowym
Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter Puśc na Blip'a Wykop to! Wyślij znajomym

Wycieczka Nowa Zelandia: 16 dniowa wycieczka nie standardowa - trasa Wycieczka Nowa Zelandia: 16 dniowa wycieczka nie standardowa

Wycieczka do Nowej Zelandii "16 dniowa wycieczka nie standardowa" to niecodzienna podroż po Nowej Zelandii. W tym pakiecie poza tym iż odwiedzicie obydwie wyspy, będziecie mieli okazję zawitać również na Coromandel z pięknymi plażami i kopalniami złota oraz wschodnie wybrzeże wyspy północnej wraz z unikalną miejscowością Napier. Zarówno na północnej jak i południowej wyspie będziecie mieli okazję zobaczyć niesamowite widoki i miejsca niezapomniane. Przygoda na końcu Świata właśnie się zaczyna!

Gwarancja satysfakcji to nasze sprawdzone programy a powyższy zawiera:

  • 15 noclegów w hotelach lub gwiazdkowych
  • wynajem auta ekonomicznego z renomowanej i sprawdzonej wypożyczalni wraz z awaryjną pomocą 24/7, podstawowym ubezpieczeniem samochodu, atlasem drogowym oraz transferem do wypożyczalni i pomoc przy rejestracji
  • wstępy do wszystkich zawartych w programie atrakcji turystycznych Wjazd na wieże Sky Tower, Jaskinie Waitomo, Park Geotermalny Te Puia, Pokazy na farmie Agrodome, Koncert i kolacja maoryska we wiosce Tamaki, Rejs statkiem po fiordzie Milford, Wjazd na punkt widokowy Sky Gondola z kolacją w Queenstown
  • całodniowe zwiedzanie Auckland i okolic z polskojęzycznym przewodnikiem
  • transfer po przylocie do Auckland z lotniska do hotelu
  • przeprawa promem z Wellington do Picton
  • opieka 24/7 z naszego biura w Auckland
  • niezbędne dokumenty, mapy i informacje
  • wtyczka do gniazdka (do oddania w Christchurch)
  • nowozelandzkie GST (VAT)

Wybierając ten program masz pewność, że nie musisz martwić się niczym poza wyżywieniem ale i o tym pomyśleliśmy aby pomóc naszym gościom i sami możemy zająć się poranną kawą i śniadaniem. Informacje o cenie śniadań w zależności od standardu hotelu znajdziesz w tabeli z cenami.

Czego nie zawiera cena pakietu: śniadań (opcjonalnie za dopłatą), ubezpieczenia, napiwków, opłat lotniskowych, przelotów, wyżywienia poza kolacjami wymienionymi w programie.16 dniowa wycieczka nie standardowa
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant podróży wynajętym samochodem osobowym
Standard hotelu Ilość uczestników
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
3058 $NZ 2411 $NZ 2397 $NZ
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
3924 $NZ 3043 $NZ 3263 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 19 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 330 $NZ/osoba, Hotel 4* - 390$NZ
*zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, ** zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Program: Wycieczka do Nowej Zelandii “16 dniowa wycieczka nie standardowa”Dzień 1: Przylot do Auckland

Powitanie na międzynarodowym lotnisku w Auckland przez polskojęzycznego przewodnika. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Odpoczynek po długim locie.

Dzień 2: Zwiedzanie Auckland wraz z wyjazdem na Plaże Muriwai

Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie miasta “Auckland by Day”. Wjazd na wulkan Mt Eden i na wieże Skytower, zwiedzanie Mission Bay, Auckland Domain, i Ogrodów Zimowych. Wyjazd z Auckland do Muriwai - plaża z czarnymi piaskami nad Morzem Tasmana. Spacer po buszu, oglądanie kolonii unikalnych ptaków. W drodze powrotnej degustacją wina w lokalnej winiarni.

Dzień 3: Wyjazd na Coromandel

Rano spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem w hotelu. Przekazanie dokumentów, map i niezbędnych sugestii. Transfer do wypożyczalni samochodów. Program będzie realizowany wynajętym samochodem. Przejazd na półwysep Coromandla, miejsce gdzie Nowozelandczycy jeżdżą na wakacyjny odpoczynek. Piękne plaże, bogata flora, niezapominane widoki.

Dzień 4: Przejazd z Coromandel do Hamilton

Przejazd do Hamilton. Zwiedzanie ogrodów miejskich, spacer przez centrum i wzdłuż rzeki Waikato.

Dzień 5: Przejazd do Rotorua przez jaskinie Waitomo

Wyjazd do Waitomo. Wejście do jaskini, oglądanie świetlików, płynięcie łodzią podziemną rzeką. Przejazd do Rotorua, transfer do hotelu i czas wolny na spacer po mieście.

Dzień 6: Zwiedzanie Rotora i okolic

Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła), w tym Te Puia Termal Reserve. Następnie oglądanie Agrodome Farm Show. Czas wolny na korzystanie z polecanych atrakcji miasta. Transfer z hotelu do tradycyjnej wioski maoryskiej, Tamaki Maori Village, z koncertem Maoryskim i tradycyjnym obiadem hangi. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 7: Przejazd do Gisborne i Napier

Przejazd przez wschodnie rejony wyspy północnej Nowej Zelandii. Przepiękne miasteczka, interesująca historia, mnóstwo miejsc na zdjęcia i spacery.

Dzień 8: Przejazd do Wellington

Przejazd do stolicy Nowej Zelandii Wellington. Transfer do hotelu i odpoczynek. Możliwość obejrzenia polecanych punktów stolicy Nowej Zelandii.

Dzień 9: Przepłynięcie cieśniny Cooka i przejazd do Greymouth

Rano przejazd do przystani promowej. Przepłynięcie promem malowniczej Cieśniny Cooka na Wyspę Południową. W godzinach wieczornych przyjazd do Greymouth.

Dzień 10: Zachodnim Wybrzeżem z Greymouth do Franz Josef

Przejazd wzdłuż wybrzeża Morza Tasmana, wjazd do Westland World Heritage Park. Przyjazd do stolicy wiecznych lodowców. Możliwość przejścia do czoła lodowca. Dla chętnych fakultatywna możliwość przelotu helikopterem, wraz z lądowaniem na lodowcu.

Dzień 11: Przejazd przez Fox Glacier, Przełęcz Haast i rejon Wanaka do Queenstown

Wyjazd z Franz Josef. Wyjazd z Westland World Heritage Park, poprzez Haast Pass, przejazd wzdłuż wybrzeża Jeziora Wanaka do Queenstown, zimowej stolicy Nowej Zelandii. Nocleg w Queenstown.

Dzień 12: Zwiedzanie Queenstown i okolic

Cały dzień korzystanie z atrakcji Queenstown i okolic. Wieczorem wyjazd kolejką linową Skyline Gondola na punkt widokowy wraz z kolacją w restauracji z widokiem na Queenstown.

Dzień 13: Park Narodowy Fiordland z rejsem po fiordzie Milford

W godzinach porannych wyjazd z Queenstown, przejazd do Milford Sound. Rejs statkiem po fiordzie Milford. W godzinach popołudniowych powrót do Te Anau.

Dzień 14: Przejazd z Te Anau do Dunedin

Wyjazd z Te Anau, przejazd przez malownicze tereny Southland do Dunedin, miasta pierwszych chrześcijańskich osadników ze Szkocji i Irlandii. Po południu czas wolny na piesze zwiedzanie miasta.

Dzień 15: Przejazd wschodnim wybrzeżem do Christchurch

Wyjazd z Dunedin. Przejazd przez tereny Canterbury wzdłuż wybrzeża Oceanu Spokojnego do Christchurch.

Dzień 16: Zwiedzanie Christchurch i wylot z Nowej Zelandii

Piesza wycieczka po mieście, zakup pamiątek. Transfer na lotnisko, i wylot z Christchurch.16 dniowa wycieczka nie standardowa
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant podróży wynajętym samochodem osobowym
Standard hotelu Ilość uczestników
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
3058 $NZ 2411 $NZ 2397 $NZ
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
3924 $NZ 3043 $NZ 3263 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 19 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 330 $NZ/osoba, Hotel 4* - 390$NZ
*zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, ** zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Interesuję Cię ten pakiet? Potrzebujesz oferty indywidualnej? Zadzwoń!

tel. 606-87-67-37
(pn-pt 9-18, sb 10-14)
cena połączenia jak do sieci Orange

zurmanowicz (@) naszanowazelandia.pl

Wycieczki z przewodnikiem

Wycieczki objazdowe

Opublikowane na stronaie internetowej www.naszanowazelandia.pl, jej kanałach reklamowych w tym profilu na Facebook oraz kanale Twitter materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.