Jesteś tutaj: Strona główna | Wycieczki Nowa Zelandia | Wycieczka Nowa Zelandia 12 dni

Wycieczka Nowa Zelandia 12 dni od 5790 zł*

Wyprawa po Nowej Zelandii samochodem osobowym odkryje przed Wami całą Nową Zelandię w relatywnie krótkim czasie. Przejedziecie ok 3000 km po obydwu wyspach Nowej Zelandii i zobaczcie najważniejsze miejsca w Nowej Zelandii.

Auckland Nowa Zelandia

Miasto w krórym rozpocznie się Wasza nowozelandzka przygoda. Nowoczesna aglomeracja otoczona piękną naturą - nowozelandzki busz, wulkaniczne, dzikie plaże, maoryska kultura.

Auckland Nowa Zelandia - WycieczkiNowaZelandia.pl
Rotorua Nowa Zelandia

Niezwykłe miejsce pełne kultury Maoryskiej oraz oraczającej go geotermalnej natury - gejzery, wylkaniczne błota, wulkany, gorące źródła w których można się wymoczyć i wszędobylski zapach siarki wydobywającej się spod ziemi.

Rotorua Nowa Zelandia - WycieczkiNowaZelandia.pl
Tongariro National Park Nowa Zelandia

Wulkaniczny krajobraz zapierający dech w piersi. Szczęśliwcy którzy maja więcej czasu mogą wybrać się na jeden z najpiękniejszych szlaków turystycznych Świata - Tongariro Alpine Crossing.

Tongario Nowa Zelandia - WycieczkiNowaZelandia.pl
Prom z Wellington do Picton przez Fiordy - Nowa Zelandia

Przeprawa przez Cieśninę Cooka z Wyspy Północnej na Południową Nowej Zelandii to jedna z piekniejszych atrakcji Nowej Zelandii.

Queen Charlotte Sound Nowa Zelandia - WycieczkiNowaZelandia.pl
Queenstown - Nowa Zelandia

Miasto adrenalinowych trakcji, cudownych szlaków górskich położone w niesamowicie widokowej dolinie nad polodowcowym jeziorem. Cokolwiek o nim słyszałeś - zapomnij! Przyjedź i zobacz na własne oczy.

Queenstown Nowa Zelandia - WycieczkiNowaZelandia.pl
Queenstown - Nowa Zelandia

Miasto adrenalinowych trakcji, cudownych szlaków górskich położone w niesamowicie widokowej dolinie nad polodowcowym jeziorem. Cokolwiek o nim słyszałeś - zapomnij! Przyjedź i zobacz na własne oczy.

Queenstown Nowa Zelandia - WycieczkiNowaZelandia.pl
Wycieczka Nowa Zelandia 12 dni

Nowa Zelandia dla wielu podróżników jest wisienką na torcie podróżniczej mapy. Powodów jest kilka: położenie na krańcu świata, cuda przyrody poczynając od lasów paprociowych niczym z Parku Jurajskiego, przez gejzery i wulkany w tym te z trylogii "Władca Pierścieni", fiordy, góry, morza i ocean oraz unikalna maoryska kultura. Nowa Zelandia to spełnienie podróżniczych marzeń.

Opcja self drive. Dla kogo? Dla każdego kto ma prawo jazdy, jest samodzielny a jego znajomość języka angielskiego jest na poziomie komunikatywnym. Podrózujecie samodzielnie mając wszystkie świadczenia wcześniej zarezerwowane. Dzięki temu dajemy Wam pełnię swobody podrózowania po cudownej krainie długiej białej chmury. Podczas podróży zatrzymujecie się kiedy i gdzie chcecie. Ochota na zdjęcia? Na posiłek? Na relaks? Zatrzymujecie się tu i teraz. Wystarczy, że na czas dojedziecie do zarezerwowanych atrakcji i dojedziecie do swojego miejsca noclegowego.

Kiedy jechać Najlepiej nowozelandzką wiosną od połowy października do połowy grudnia, latem od początku stycznia do ok 20 stycznia i później od połowy lutego aż do końca przyjemnej nowozelandzkiej jesieni czyli do końca kwietnia. Okres Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku a także Chińskiego Nowego Roku (od ok 20 stycznia do połowy lutego) jest również atrakcyjny tylko zdecydowanie droższy i należy się spodziewać większej ilości turystów.

Cennik wycieczki 12 dni po Nowej Zelandii

Ceny orientacyjne, uzależnione od ilości osób i konfiguracji pokoi.

1 osoba 1 x 6520 NZD
~17100 zł
2 osoby 2 x 3560 NZD
~9330 zł
3 osoby 3 x 2780 NZD
~7290 zł
4 osoby 4 x 2950 NZD
~7750 zł
5 osób 5 x 2604 NZD
~6850 zł
6 osób 6 x 2710 NZD
~7100 zł
7 osób 7 x 2500 NZD
~6550 zł
8 osób 8 x 2570 NZD
~6750 zł
9 osób 9 x 2210 NZD
~5790 zł
10 osób 10 x 2490 NZD
~6530 zł

Zapytaj o ten pakiet. Wypełnij formularz lub zadzwoń: +48606876737

Imię i nazwisko

Ilość osób

E-mail

Tel kontaktowy

Świadczenia zawarte w cenie

 • Powitanie na lotnisku w Auckland i transfer do hotelu
 • 11 noclegów w sprawdzonych hotelach i motelach w standardzie 3*/3*+/4*
 • Transfer do wypożyczalni samochodów i pomoc przy rejestracji
 • Samochód z renomowanej wypożyczalni
 • Ubezpieczenie samochodu (oprócz udziału własnego około 3500 NZD)
 • Atrakcje w cenie
  • Zwiedzanie Auckland z polskojęzycznym przewodnikiem
  • Degustacja win w Auckland
  • Jaskinie Waitomo
  • Park Geotermalny Te Puia
  • Koncert i kolacja maoryska we wiosce Tamaki
  • Wjazd na punkt widokowy Sky Gondola z kolacją
  • Rejs statkiem po fiordzie Milford
  • Przeprawa promowa z Wellington do Picton
 • Niezbędne dokumenty, mapy i informacje
 • Opieka 24/7 z naszego biura w Auckland
 • Pamiątkowy pakiet informacyjny oraz niezbędne dokumenty i mapy
 • Nowozelandzkie GST (VAT)
 • Dodatkowe wyposażenie (do zwrotu pod koniec wycieczki): GPS, atlas drogowy, telefon komórkowy do kontaktów z biurem w Auckland 24/7, konwerter do gniazdka

Cena nie zawiera:

Biletu lotniczego do i z Nowej Zelandii ( cena biletów od 4500 zł z Warszawy w 2 strony z opłatami), paliwa do wynajętego auta ok 2000 zł, napiwków, dodatkowych przelotów wewnętrznych i związanych z nimi opłat, wyżywienia poza kolacjami wymienionymi w programie - średni koszt wyżywienia dziennie to ok 50NZD/os, możliwość zamówienia pakietu śniadań, ubezpieczenia podróżnego ok 170 NZD/os w tym ubezpieczenie przelotu i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (ubezpieczyciel UNI-Care)

Przykładowe hotele w Nowej Zelandii, w których kwaterujemy naszych gości

 • Byron Hotel opinia wg. tripadvisor
 • Kingsgate Hotel Autolodge opinia wg. tripadvisor
 • Sudima Hotel Rotorua opinia wg. tripadvisor
 • Abel Tasman Hotel opinia wg. tripadvisor
 • Terrace Motel opinia wg. tripadvisor
 • Goldridge Resort opinia wg. tripadvisor

Dlaczego to z nami warto wybrać się do Nowej Zelandii?


Polska Izba Turystyki - logo TAANZ - logo PROGuides New Zealand - logo IATA - logo

Nasze polskojęzyczne biuro w Aucland w Nowej Zelandii - Green Lite Travel istnieje od 1995 roku i jak dotychczas jesteśmy jedynym polskim biurem w Nowej Zelandii. Tam mieszkamy i tam pracujemy. Znamy Nową Zelandię jak przysłowiową "własną kieszeń". Jesteśmy członkami Polskiej Izby Turystycznej oraz organizacji tueystycznych i transportowych w Nowej Zelandii jak TAANZ, PRO Guides New Zealand, Bus and Coach Assosiation. Posiadamy wszelki uprawnienia przewodnickie w tym do oprowadzania turystów po Parkach Narodowych Nowej Zelandii oraz uprawnienia do komercyjnego przewozu pasażerkiego. Mówiąc wprost. Jesteście w bezpiecznych rękach. Ponad to dyrektor naszego biura Pan Bogusław Nowak pełni funkcję Konsula Honorowego Rzeczypospolitej Polskiej w Auckland w Nowej Zelandii i w miarę możliwości wyjeżdza z naszymi klientami w teren.

Program wycieczki po Nowej Zelandii 12 dni

Dzień 1: Przylot do Auckland i zwiedzanie miasta.

Auckland - WycieczkiNowaZelandia.plOdbiór z lotniska w Auckland przez polskojęzycznego przedstawiciela naszego biura. Transfer do hotelu i odpoczynek po locie. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14.oo.

Dzień 2: Zwiedzanie Auckland i okolic

Auckland i okolice - WycieczkiNowaZelandia.plDrugiego dnia od samego rana wraz z naszym przewodnikiem zobaczycie Auckland oraz jego okolice m.in. wzgórze wulkaniczne Mt Eden, Mission Bay, Auckland Domain, Ogrody Zimowe. Odwiedzicie również niesamowitą plażę z czarnym, wulkanicznym piaskiem nad Morzem Tasmana - Muriwai. Znajdzie się również czas na spaceru po buszu a jeśli starczy czasu zobaczycie kolonię unikalnych ptaków. W drodze powrotnej skosztujecie degustacja wina w lokalnej winnicy.

Dzień 3: Zwiedzanie Auckland i okolic

Rotorua - WycieczkiNowaZelandia.plTrzeci dzień to wyjazd na południe w kierunku Jaskiń Waitomo oraz Rotorua. Jaskinie Waitomo znane są ze swojej wielkości oraz świecących robaczków Glow Worms, które pieknie zaprezentował w serii "Planeta Ziemia" David Attenborough. Można tam skorzystać również z niesamowitych przeżyć serwowanych przez Underworld Adventures Ltd. Po jaskiniowych atrakcjach przemieścicie się w kierunku Rotorua. Z hotelu nasz transfer zabierze Was do tradycyjnej wioski maoryskiej Tamaki Maori Village gdzie weźmiecie udział w koncercie maoryskim z tradycyjnym obiadem - hangi. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 4: Rotorua, Taupo i Park Narodowy Tongariro

Tongariro National Park - WycieczkiNowaZelandia.plTego dnia poznacie maoryski świat pełen nie tylko ich kultury ale też otaczającego ich świata pełnego gejzerów, gejzerów, wulkanicznych błot oraz wszędobylskiego zapachu siarki. Przesiąknięci jej zapachem pojedziecie w w kierunku największego jeziora w Nowej Zelandii mieszczącego się na dnie potężnego wulkanicznego krateru Taupo a z Taupo do Parku Narodowego Tongariro z wulkanicznym stożkiem znanym z trylogii "Władca Pierścieni" w której odegrał rolę Mt Doom.

Dzień 5: Stolica Nowej Zelandii Wellington

Wellington - WycieczkiNowaZelandia.plPiaty dzień dwunastodniowej wycieczki po Nowej Zelandii to odwiedziny stolicy Nowej Zelandii - Wellington. Zapoznanie się z jej kluczowymi punktami np: interaktywne Muzeum Te Papa - znajdziecie tam również polskie akcenty, Mout Victoria, Cable Car i inne.

Dzień 6: Przeprawa promem z Wellington do Picton

Picton - WycieczkiNowaZelandia.plPrzeprawa promem z Wyspy Północnej na Wyspę Południową Nowej Zelandii to jedna z kluczowych atrakcji tego kraju. Widok z promu na panoramę Wellington a nastepnie na fiord Queen Elizabeth urzekają. Przy dobrej pogodzie z promu będziecie mieli również okazję podziwiać szczyty Alp Południowych a widoki na fiord z punktów widokowych w Picton na pewno zostaną na długo w pamięci.

Dzień 7: Alpy Południowe i Franz Josef

Franz Josef - WycieczkiNowaZelandia.plZ północy Wyspy Południowej przemieścicie się w kierunku zachodniego wybrzeża wyspy przez Aply Połudnowe oraz Nelson Lakes aby dotrzeć do Punakaiki - naleśnikowe skały a dalej do miejscowości Franz Josef gdzie będzie okazja zobaczyć nowozelandzkei lodowce z bliska. Ich fenomen to nie tylko to iż są lodowcami jakie można spotkać w innych częściach świata w tym w Europie ale to, że są praktycznie na brzegu morza Tasmana. Poza tym przez zmiany klimantyczne może się okazać, że niedługo nie będzie już czego oglądać więc warto się pospieszyć bo otaczające lodowce natura jest warta jest wysiłku Będzie również możliwość zobaczenia Alp Południowych i lodowca z lotu ptaka - loty widokowe helikopterem. Dla chętnych grupowa, anglojęzyczna wycieczka na lodowiec z przewodnikiem.

Dzień 8: Fox Glacier, Haast Pass, Wanaka, Queenstown.

Wanaka - WycieczkiNowaZelandia.plÓsmego dnia przejedziecie z Franz Josef przez Fox Glacier gdzie warto odwiedzić Mirror Lake, przełęcz Haast do Wanaka i dalej do Queenstown. Cudowne widoki okolic Wakana i Queenstown to powód do wolnej jazdy, będzie wiele okazji do pięknych zdjęć. Ten region to również mekka adrenalinowych atrakcji jak skoki na bungy, canyon swing, rafting czy jet boats. Warto również wziąć pod uwagę piesze wycieczki szlakami aby zobaczyć okolicę z góry. Niesamowite widoki gwarantowane a obuwie trekingowe obligatoryjne.

Dzień 9: Queenstown, Wanaka, Arrow Town - czas wolny

Queenstown - WycieczkiNowaZelandia.plWspaniały dzien w Queenstown i jego okolicach. Lubiący dużą dawkę adrenaliny znajda tu sporo atrakcji dla siebie. Jesli wolicie spokojniejsze atywności polecamy jazdę konną, rafting spokojnymi rzekami niczym spływy widokowe, spacery górskimi szlakami. Wieczorem wjaz gondolą i kolacja z widokiem na miasto lub popołudniowy rejs parowcem po jeziorze Wakatipu. Warto wybrać się do uroczego Arrow Town lub Wanaka.

Dzień 10: Te Anau i MIlford Sound

Milford Sound - WycieczkiNowaZelandia.plZ Queenstown czas wybrać się do fiordów. Droga wiedzie przez Te Anau a dalej doliny Eglinton i Hollyford, Tunel Hommera i doline Cleddau. Po dotarciu do Milford Sound czeka na Was rejs promem po fiordzie. Pogoda nie ma tu znaczenia gdyż każda daje niesamowite wrażeni. Kiedy jest słonecznie widać cały fiord wraz z jego szczytami i wodospadami. Podczas pochmurnej lub deszczowej pogody mówi się, że ściany fiordu płaczą gdyż ilość wodospadów drastycznie wzrasta a ilość wody jaka z nich spływa jest zdecydowanie większa niż przy słonecznej pogodzie. Daje to niesamowite wrażenia! Zwierzętom pogoda nie robi różnicy. Foki wylegują się leniwie na skałach i korzystają z odpoczynku zarównow słońcu jak i w deszczu.

Dzień 11: Te Anau, Lindi's Pass, Jezioro Pukaki

Jezioro Pukaki - WycieczkiNowaZelandia.plDziś z Te Anau pojedziecie przez malownicze tereny Lindi's Pass w kierunku Jeziora Pukaki. Będzie można tam odpocząć, wybrać się na spacer brzegiem akwenu o cudnym kolorze wody z widokiem na najwyższy szczyt w Alpach Południowych – Aoraki/Mt Cook. Następnym punktem jest kamienny kościółek wspólnie wzniesiony przez trzy wyznania chrześcijańskie. Znajdziecie również statuetkę psa – pomocnika człowieka.

Dzień 12: Christchurch i wylot do domu

Kościół - WycieczkiNowaZelandia.plOstatniego dnia w Nowej Zelandii naszym transferem udacie się do Christchurch na lotnisko. Jeśli lot jest popołudniowy lub wieczorny można zorganizować panoramiczne zwiedzanie miasta lub czas wolny.