Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 21 Lis 2019, 00:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: biuro podrózy green lite travel
PostWysłany: 07 Lut 2009, 18:01 

biuro podrózy green lite travel z którym bylem okazalo sie strzałem w 10. Prowadzi go Pani maria, która mieszka tam juz 16 lat.

Temat postu: Re: biuro podrózy green lite travel
PostWysłany: 08 Lut 2009, 11:56 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa / Żnin
a mają jakąś stronę www?

PostWysłany: 09 Lut 2009, 20:09 

http://www.greenlitetravel.co.nz/POLISH_MAIN.htm

PostWysłany: 10 Lut 2009, 01:12 

Miejscowość: Łódź
Też otarłem się o to biuro gdy byłem w fazie przygotowań do wyjazdu ale to biuro nie było mi wstanie ułożyc planu podróży na cztery tygodnie. Bodajże chcieli mi w początkowej wersji tylko wydłużyć 15-dniową trasę o dodatkowe stopy ale po dłuższej rozmowie wiem , że można u nich podać kwotę pieniężną i czas pobytu i są ponoć w stanie ułożyć indywidualną trasę podróży z uwzględnieniem nawet różnych środków lokomocji .
Pozdrawiam
Marek

PostWysłany: 10 Lut 2009, 11:48 
Administrator
Awatar użytkownika

wszystko jasne tylko zawsze się zastanawiałem po co mi biuro podróży skoro mam Lonely Planet [są tam orientacyjne ceny a teraz nawet zweryfikowane u nas ;) ] i bardzo dobry atlas drogowy z info o kilometrach. Takie rzeczy można samemu i na pewno wychodzi to taniej niż z b.p. Cóż każdy robi jak lubi :mrgreen:

PostWysłany: 10 Lut 2009, 17:12 

No jasne.
Ja planowałem swoja podróz prawie rok i własciwie ułozyli mi moją trasę zgodnie z sugestiami. Miałem niestety tylko 2 tygodnie urlopu, tak wiec wpasowałem sie tutaj.
Poza tym biuro to pomoglo nam w momencie zagubienia paszportu ( pozniej sie na szczescie znalazł). Dzieki znajomosci pani Marii z ambasadorem wizyte w ambasadzie mielismy umowioną w niedziele w ciagu 20 min.

Tak jak piszesz jak kto woli

pozdrawiam

PostWysłany: 10 Lut 2009, 18:33 
Administrator
Awatar użytkownika

no to faktycznie dobrze się z Panią Marią spotkać będąc na miejscu skoro ma takie chody :) Szkoda że nie miałem tej przyjemności ale napisze do nich i może u nas zagoszczą. Dzięki za info.

PostWysłany: 13 Sty 2010, 22:32 

Wybieramy się do NZ w lutym, chcemy skorzystać z pomocy biura green lite travel. Cieszą nas dobre opinie o nich. Może moglibyście coś więcej napisać o kontaktach z p. Marią.

PostWysłany: 13 Sty 2010, 23:21 
Administrator
Awatar użytkownika

Trudno powiedzieć czy cieszą się dobra opinią bo jest tu raptem tylko 1 opinia i to nawet nie dotycząca usług turystycznych przez nich świadczonych lecz układów z ambasadą. Gdyby było opinii 100 to już by można było takie wnioski wysnuć. Jak na razie wiemy że istnieje, że mają dobre układy z Ambasadą Polski w Nowej Zelandii i że jak im się poda kwotę to ułożą plan wyjazdu a przynajmniej się postarają.

Tak więc zapraszamy do testowania i wcale nie mam na myśli nic złego, mam nadzieję że okażą się dobrze w tym co robią bo w końcu Polak potrafi jak chce i mu się nie przeszkadza.

PostWysłany: 15 Sty 2010, 21:18 

No to będziemy pierwszymi osobami które skorzystają z pełnej oferty biura p. Marii. Przygotowali dla nas ofertę rozszerzoną o nasze propozycje. Spędzimy w NZ 3 tygodnie.

PostWysłany: 28 Lut 2010, 14:34 

Tydzień temu wróciliśmy z NZ. Jesteśmy oczarowani, pełni wraźen, ale nadal nie możemy dostosować się do zmiany czasu i klimatu.
Organizując naszą wyprawę nawiązałam kontakt z biurem Green Lite Travel. Pani Maria i jej mąż, oboje prowadzą biuro, okazali się bardzo sympatycznymi ludźmi. Wszystko co wcześniej ustaliliśmy było dla nas rzetelnie przygotowane. Jest to firma której usługi mogę polecić.

PostWysłany: 28 Lut 2010, 17:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Witajcie z powrotem :)

To już kolejna dobra opinia o tym biurze więc chyba zaczynają mieć u nas renomę ;)

Oczywiście w pierwszej kolejności zapraszam do publikacji relacji, nowych wskazówek dotyczących podróżowania po Nowej Zelandii. Wszyscy czekają na nowości z końca Świata.

Zerknijcie na nową wersję na http://beta.naszanowazelandia.pl i dzielcie się bo na pewno macie czym :D

PostWysłany: 13 Mar 2010, 00:08 

Witam serdecznie!
Jestem nowy na forum także witam wszystkich! Nowa Zelandia zawsze była moim marzeniem. Jakiś czas temu postanowiłem to marzenie zrealizować i planuję w przyszłym roku przełom stycznia i lutego (3 tygodnie) wybrać się właśnie w ten rejon naszej planety. Niestety będę prawdopodobnie zmuszony (może za ostre słowo) wyjechać samotnie. Natknąłem się w internecie właśnie na biuro Green Lite Travel i zacząłem się nad nim zastanawiać. Pani Grażyno także była Pani w NZ na okres 3 tyg jeśli jest to możliwe to proszę zdradzić ile wyniósł koszt 3tygodniowej wycieczki z biurem? Ja także wolałbym ułożyć sobie swój własny plan i ciekaw jestem jaka to by była mniej więcej cena. Rozumiem, że biuro zorganizowało wycieczkę w całości wraz z przejazdami i noclegami. A jak wyglądała sprawa wyżywienia?
Pozdrawiam

PostWysłany: 13 Mar 2010, 17:16 
Administrator
Awatar użytkownika

a rozpatrywałeś w ogóle opcję zorganizowania sobie samemu wyjazdu? W Nowej Zelandii to nie skomplikowane a daje sporo satysfakcji. 2 noclegi po przylocie w hostelu, wynajem auta, spanie na campingach i po wszystkim. Przykładowe ceny są tutaj: http://beta.naszanowazelandia.pl/przewodnik/ceny_nowa_zelandia/

Jak dojdziesz do wniosku że sobie nie dasz rady to może dopiero wtedy warto iść do biura :)

Powodzenia

PostWysłany: 13 Mar 2010, 17:34 

Tak, myślałem nad tym żeby zorganizować sobie wszystko od początku do końca samemu. W sumie na obecną chwilę to jest opcja na jaką jestem zdecydowany. Może znajdzie się ktoś kto byłby chętny jechać razem ze mną. Trochę czasu zostało, będę szukał bo zawsze niższy koszt. Pytam o biuro bo jestem ciekaw różnicy cenowej.

PostWysłany: 25 Mar 2010, 21:15 
Awatar użytkownika

Witaj czwo,
Także planuję wyjazd do NZ w styczniu / lutym 2011. Także mam problem z samotnym wyjazdem - szczególnie po przeczytaniu wątku na temat cofnięcia na graniczy - nie widzę powodu, dlaczego nie mielibyśmy wybrać się tam razem.
Pozdrawiam

PostWysłany: 31 Mar 2010, 21:39 

Hej! W takim razie musimy być w kontakcie. Do wyjazdu jeszcze trochę czasu ale powoli trzeba się rozglądać. Niestety jestem studentem i mój wyjazd będzie zależał od wolnych terminów ale prawdopodobnie będzie to ostatni tydzień stycznia 2011 i pierwsze 2 lutego. Myślałem o wynajęciu samochodu i podróżowaniu samemu bez biura podróży. Spanie w namiocie na kempingu lub gdzie się akurat nadarzy okazja... A Ty jaki masz plan na wyjazd?

PostWysłany: 01 Kwi 2010, 18:49 
Awatar użytkownika

Czwo,
Wg moich obliczeń pasuje mi termin pomiędzy 10 stycznia - 11 luty, więc wpasowuję się w twoje wolne terminy.
Też najchętniej pojechałbym samochodem w 2-3 osoby, żeby rozłożyć koszty. Zamiast kempingów preferowałbym jednak hostele, bo ostatni raz pod namiotem spałem x lat temu. Ale oczywiście jestem otwarty.
Zapewniam Cię, że będziemy w kontakcie.

PostWysłany: 07 Kwi 2010, 09:45 

Ja też ostatnio pod namiotem spałem dawno temu i wolałbym hostele ale nie wiem czy będzie ich po drodze aż tyle, czy nie są tylko w jakichś większych miejscowościach a kempingi widziałem na google że są co kawałek. Pewnie wyjdzie z tegi mix - trochę tego trochę tego. 2-3 osoby byłoby najlepiej więc trzeba znaleźć jeszcze kogoś:) To mój mail czwo@op.pl tak powinno nam być lepiej się kontaktować. Pozdrawiam

PostWysłany: 07 Kwi 2010, 10:10 
Administrator
Awatar użytkownika

na większości campingów macie kabiny (pokoje od sng do wieloosobowych)

PostWysłany: 07 Kwi 2010, 10:16 
Awatar użytkownika

Rafał,
Kabiny na campingu? Myślałem że camping to namioty i miejsca na ich rozstawienie.

PostWysłany: 07 Kwi 2010, 10:44 
Administrator
Awatar użytkownika

cuda na kiju, kabiny, domki, restauracja, kuchnia, sala rekreacyjna, sala TV, na dobrych campingach to i basen się znajdzie

PostWysłany: 29 Maj 2011, 14:32 

Witam Wszystkich !
Jestem miłośnikiem rugby i krajem do którego podróż mi się marzy to oczywiście Nowa Zelandia . Jechać tam zamierzam na początku września będą odbywać się tam mistrzostwa świata w rugby . Jadę samotnie i chętnie pojechał bym tam wspólnie z inną osobą , co dwie głowy to nie jedna .
Pozdrawiam

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości