Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 16 Paź 2019, 23:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Regulamin forum

Kliknij tutaj, aby zobaczyć regulamin forum

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Karta SIM Pre-paid Vodafone NZ do sprzedania
PostWysłany: 14 Gru 2009, 19:31 

Witam
Po wyjeździe został mi aktywny numer sieci komórkowej Vodafone NZ. Koszt zakupu samej karty SIM w NZ to 30 dolarów NZD. Na karcie znajduje się jeszcze dodatkowo 97-98 NZD kredytu do wykorzystania na rozmowy. Karta wraz z numerem jest aktywna do połowy listopada 2010 roku. Posiadam paragony zakupu potwierdzające legalnośc zakupu karty oraz wszelkie PINy, PUKi . Cena która mnie interesuje to 150 zł. Koszty przesyłki ponosi kupujący. Mogę dostarczyc ją osobiście np. do Łodzi po wsześniejszych ustaleniach. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy ukaszk@gazeta.pl

pzdr
Lukasz

Temat postu: Fw: Karta SIM Pre-paid Vodafone NZ do sprzedania
PostWysłany: 23 Sie 2010, 17:41 

Przypomniało mi się ponownie o tej karcie. Gdyby ktoś reflektował na nią prosze o kontakt mailowy - ważna jest do połowy listopada '10, kwota na karcie nie uległa zmianie. Mogę ją przesłać na koszt kolejnego użytkownika. Rozliczenie przy powrocie z NZ (może już ją coś trafiło i nie zadziała więc trudno, aby ktoś ponosił ryzyko zakupu tak w ciemno). Co do ceny to się dogadamy, jestem elastyczny w tym temacie i tak z niej już nie skorzystam.

pzdr
Lukasz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość