Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 19 Kwi 2021, 03:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Emigracja a bhp
PostWysłany: 17 Lip 2013, 12:14 

Witajcie
Zapewne temat poruszany wiele razy, ale przyznam się że w glowie mi się miesza od natłoku informacji.
Mój mąż obecnie przebywa w Kanadzie. Planuję do niego dojechać za miesiąc, a potem chcemy się przenieść do Nowej Zelandii. Kanada jest etpem przejściowym, aby "upłynnić" swoj angielski :)
Ja ukończyłam studia inżynierskie (Politechnika) na inżynierii środowiska oraz podyplomowe studia bhp (również Politechnika) - 6 lat temu. Z tego co się orientuję w NZ jest sporo pracy w moim wykształconym zawodzie. Dodam że mam 5 letnie doświadczenie w bhp, haccp i ochronie środowiska. Mąż równiez ma wyksztalcenie wyższe, ale interesuje go praca fizyczna (nie cierpi papierkowej pracy i siedzenia za biurkiem).
Proszę o informację, bo z tego co się orientowałam, w NZ mój wyuczony zawód jest honorowany. Czy się mylę? ewentualnie jakie egzaminy musiałabym zdać? (w kanadzie niestety muszę zdawać jakieś egzaminy, zapisać się do ich stowarzyszenia itp.)
Wiem, że fajnie byłoby zdać egzamin potwierdzający moją znajomość j. ang. IELTS.
Obecnie zapoznaje się z regulacjami dotyczącymi bhp w NZ.
Może ktoś ma jeszcze jakieś porady co mogę zrobic żeby być atrakcyjnym pracownikiem dla nowozelandzkich pracodawców?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość