Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 17 Cze 2019, 15:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wiza pracownicza do NZ dla osoby karanej.
PostWysłany: 02 Sie 2014, 23:49 

Witam wszystkich forumowiczów! Mam pytanie, dostałem ofertę pracy w Nowej Zelandii, pracodawca jest mną zainteresowany, problem polega na tym, że byłem karany, nie siedziałem w więzieniu ale mam wyrok w zawieszeniu, który zatrze się dopiero za 3 lata, jest to wyrok za oszustwo. Teraz moje pytanie brzmi: czy jako osoba karana mam jakiekolwiek szansę na otrzymanie wizy pracowniczej? Po prostu nie wiem co robić więc jeżeli to możliwe to proszę o podpowiedź i pomoc. Nadmienię jeszcze że na stronie ambasady jest napisane że trzeba mieć "police certificate" i "good character", z drugiej strony dzwonilem do ambasady Nowej Zelandii w Londynie (ponieważ aktualnie przebywam w Anglii) i wyjaśniłem gentelmenowi po drugiej stronie słuchawki że byłem karany w Pl i że chcę się starać o wizę pracowniczą do NZ, owy gentelmen wyjaśnił mi że podania o wizy rozpatruje odpowiedni urząd w NZ a nie ambasada ale nie jest powiedziane że pomimo, że byłem karany oni odrzucą tą aplikację. Ale nie powiedział również że wizę dostanę..... Nie chciałbym sobie zawracać tym głowy jeżeli nie mam szans na wizę ale jeżeli mam to zrobię wszystko aby tą wizę dostać. Jeżeli ktoś byłby uprzejmy podzielić się ze mną swoją radą i rozwiać moje rozterki, byłbym bardzo wdzięczny. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości