Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl
http://forum.naszanowazelandia.pl/

Wiza sponsorowana a zawody gorszej kategorii
http://forum.naszanowazelandia.pl/viewtopic.php?f=34&t=8105
Strona 1 z 1

Autor:  rootpl [ 20 Mar 2014, 13:04 ]
Temat postu:  Wiza sponsorowana a zawody gorszej kategorii

Witam wszystkich serdecznie.

Założyłem temat tutaj bo dział "Emigracja" został zdominowany i zaspamowany przez boty z reklamami tak więc proszę o wyrozumiałość. :)

Chciałem się zapytać czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa wiz sponsorowanych na teranie Nowej Zelandii dla pracowników, że tak powiem mniej wykwalifikowanych?

Mój przyjaciel, którego poznałem w Wielkiej Brytanii jakiś czas temu wrócił do NZ i teraz oferuje mi sponsoring w NZ abym pomógł mu w prowadzeniu jego nowej restauracji, ja jestem kucharzem z zawodu, moja dziewczyna nauczycielką, ale pewnie pracowałaby z klientami w knajpie co już robiła kiedyś w UK. Czy takie “prostsze” zawody kwalifikują się w ogóle do takich wiz? Czy już w przedbiegach jesteśmy traktowani jak pracownicy gorszej kategorii i trudniej będzie nam dostać wizę niż lekarzowi czy programiście?

Z góry dziękuję za pomoc!

Autor:  leninjs [ 04 Maj 2014, 09:30 ]
Temat postu:  Re: Wiza sponsorowana a zawody gorszej kategorii

Wiec sprawa polega na tym ze mozesz dostac kazda robote, nawet na wizie turystycznej myk jest tylko tu ze ktos- pracodawca musi sie dowiedziec czy moze cie sponsorowac (nie jestem pewien co do wymogow) ale w kazdym razie pozycja dla obcokrajowca musi byc ogloszona np w necie czy jakiejs gazetce z tego powodu ze pracodawca musi udowodnic imigracyjnemy ze nie znalazl zadnego nowo zelandczyka na ta pozycje - moze to byc jakakolwiek stanowisko...

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/