Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 19 Paź 2019, 21:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wiza sponsorowana a zawody gorszej kategorii
PostWysłany: 20 Mar 2014, 13:04 

Witam wszystkich serdecznie.

Założyłem temat tutaj bo dział "Emigracja" został zdominowany i zaspamowany przez boty z reklamami tak więc proszę o wyrozumiałość. :)

Chciałem się zapytać czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa wiz sponsorowanych na teranie Nowej Zelandii dla pracowników, że tak powiem mniej wykwalifikowanych?

Mój przyjaciel, którego poznałem w Wielkiej Brytanii jakiś czas temu wrócił do NZ i teraz oferuje mi sponsoring w NZ abym pomógł mu w prowadzeniu jego nowej restauracji, ja jestem kucharzem z zawodu, moja dziewczyna nauczycielką, ale pewnie pracowałaby z klientami w knajpie co już robiła kiedyś w UK. Czy takie “prostsze” zawody kwalifikują się w ogóle do takich wiz? Czy już w przedbiegach jesteśmy traktowani jak pracownicy gorszej kategorii i trudniej będzie nam dostać wizę niż lekarzowi czy programiście?

Z góry dziękuję za pomoc!

Temat postu: Re: Wiza sponsorowana a zawody gorszej kategorii
PostWysłany: 04 Maj 2014, 09:30 

Wiec sprawa polega na tym ze mozesz dostac kazda robote, nawet na wizie turystycznej myk jest tylko tu ze ktos- pracodawca musi sie dowiedziec czy moze cie sponsorowac (nie jestem pewien co do wymogow) ale w kazdym razie pozycja dla obcokrajowca musi byc ogloszona np w necie czy jakiejs gazetce z tego powodu ze pracodawca musi udowodnic imigracyjnemy ze nie znalazl zadnego nowo zelandczyka na ta pozycje - moze to byc jakakolwiek stanowisko...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość