Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 26 Cze 2019, 19:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Wiza turystyczna a praca, czy to możliwe?
PostWysłany: 06 Sty 2014, 12:19 

Razem z moim chłopakiem planujemy wyjazd do Nowej Zelandii. Dla nas Polaków jest jedynie 100 miejsc na Working Holidays, dla mojego chłopaka nie będzie to wielki problem bo jest Czechem a oni mają miejsca jeszcze dwa miesiące od otwarcia aplikacji. Chciałabym się dowiedzieć czy gdyby zaszła taka sytuacja i nie dostałabym wizy pracowniczej czy będąc na wizie turystycznej mam jakiekolwiek szanse na to aby zostać zatrudniona. Jak pracodawcy na to patrzą? Wiem, że gdybym miała już tą pracę mogłabym zmienić wizę.

Temat postu: Re: Wiza turystyczna a praca, czy to możliwe?
PostWysłany: 04 Maj 2014, 09:35 

Wiec sprawa polega na tym ze mozesz dostac kazda robote, nawet na wizie turystycznej myk jest taki ze musisz znalezc kogos kto cie zatrudni i pozycja dla obcokrajowca musi byc ogloszona np w necie czy jakiejs gazetce z tego powodu ze pracodawca musi udowodnic imigracyjnemy ze nie znalazl zadnego nowo zelandczyka na ta pozycje - moze to byc jakakolwiek stanowisko... jedne miejsca sa lepsze a inne gorsze w NZ (zaleznosci ile typowych Kiwi mieszka w danym miescie, latwiej lub trudniej znalezc prace)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość