Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 21 Lis 2018, 16:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: WOŚP w NZ i bojkot TVP
PostWysłany: 12 Sty 2009, 11:54 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa / Żnin
Wczoraj wpadłem na pomysł żeby rozszerzyć WOŚP Owsiaka o jeden dzień wcześniej :) i polecieć z akcją do Nowej Zelandii bo w końcu tam jest się w przyszłości.

Po uruchomieniu nowej wersji serwisu jak Bóg da zdobyciu jakichś sponsorów będę się starał załatwić bilety lotnicze do Wellington dla wolontariuszy żeby tam polecieli kwestować ;)

A tak na marginesie to zaczynam bojkotować TVP za to że dała Owsiakowi tylko 20 min czasu antenowego. Pod rządami obecnych władz poprzewracało im się w głowach. Kiedy akcja startowała w '90tych latach cały dzień puszczali bo mieli przynajmniej news, na nic innego nie było ich stać więc budowali swoją siłę na społecznej akcji, teraz kiedy mają kasy jak lodu mają nas głęboko w poważaniu!

Od dzisiaj nie oglądam żadnej stacji TVP!

Temat postu: Re: WOŚP w NZ i bojkot TVP
PostWysłany: 04 Maj 2010, 20:55 

Miejscowość: Warszawa
A wiesz, że przemknęło mi to przez myśl, jak byłam w NZ i zbliżał się styczeń? oni akurat radośni, letni, chętnie wyskakują z kasy w sumie... Może tak za rok? Ja chętnie polecę :mrgreen:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość