Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 22 Lut 2018, 07:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Poszukiwani świadkowie :)
PostWysłany: 12 Sie 2012, 11:16 

Miejscowość: 's-Hertogenbosch, Holandia
Jakkolwiek temat groźnie brzmi bynajmniej nie chodzi tu o świadków zaginięcia np. worka ziemniaków odmiany "Andromeda", a bycie świadkiem na ślubie. Otóż od dawna marzyła nam się Nowa Zelandia. Nawet jeśli nie miejsce do życia (ciut daleko od Polski), to przynajmniej jako miejsce długiej pieszej wędrówki i ślubu. Kilka dni temu zakupiliśmy bilety i w lutym na 5 tygodni wybywamy na Aotearoa.

Tak więc poszukujemy miłych rodaków osiadłych bądź na wczasach w Nowej Zelandii. Ślub odbędzie się w polskiej ambasadzie w Wellington, a świadkowie zostaną zaproszeni na kolację do jakiejś fajnej restauracji - ot i całe wesele :).

Jesteśmy parą zamieszkałą na chwilę obecną w Holandii, w pięknej stolicy Brabancji - 's-Hertogenbosch. Jako, że nikomu prawdopodobnie ta nazwa nic nie mówi - to 30 km od Eindhoven, miasta Philipsa i drużyny piłki nożnej PSV. Tam właśnie jestem zatrudniony w firmie zajmującej się mikroskopami elektronowymi. Ma piękniejsza połowa, zwana dalej Rudą, zajmuje się genetyką ślepoty na Uniwersytecie w Nijmegen (wymawiane "Najmehen", a w czasach rzymskich - Noviomagus). Gdybyście byli w pobliżu serdecznie zapraszamy, a jeżeli nie to z chęcią nawiążemy kontakt korespondencyjnie.

Jeżeli nie masz chęci / możliwości (wszak ślub musi mieć miejsce w Wellington), może znasz kogoś, kto byłby chętny? Będziemy zobowiązani!

Temat postu: Re: Poszukiwani świadkowie :)
PostWysłany: 04 Gru 2012, 12:08 

Tak pomyślałam, że tutaj tak na spokojnie przy kieliszku dobrego wina nowozelandzkiego pogratulujemy Ci Rafale za stronę którą utworzyłeś dla nas wszystkich. To właśnie tutaj możemy się podzielić informacjami na temat pasji jaką jest Nowa Zelandia. Ciesze sie niezmiernie że Twój wkład został zauważony w utworzenie strony, Twego zapału i młodzieńczych marzeń :D
Mam nadzieję że strona ta będzie miała coraz większych zapaleńców Nową Zelandią.
Pozdrawiam b serdecznie! :)

PostWysłany: 04 Gru 2012, 15:11 

stonjohn4 napisał(a):
Tak pomyślałam, że tutaj tak na spokojnie przy kieliszku dobrego wina nowozelandzkiego pogratulujemy Ci Rafale za stronę którą utworzyłeś dla nas wszystkich. To właśnie tutaj możemy się podzielić informacjami na temat pasji jaką jest Nowa Zelandia. Ciesze sie niezmiernie że Twój wkład został zauważony w utworzenie strony, Twego zapału i młodzieńczych marzeń :D
Mam nadzieję że strona ta będzie miała coraz większych zapaleńców Nową Zelandią.
Pozdrawiam b serdecznie! :)

Image

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje Prezes naszego klubu!

To śpiewałem ja – Jarząbek

PostWysłany: 05 Gru 2012, 11:52 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa / Żnin
Dzięki za miłe słowa :)

Co do Misia to mieliśmy go przecznicę od domu, jego pomnik na gliniankach w które go zrzucono z helikoptera, jakieś ćwoki go spaliły 2 mc temu. Teraz Burmistrz zarządził że Miś będzie miał profesjonalny pomnik ale że dwie lokalizacje się o niego kłóciły to będzie stał w dwóch miejscach, w porze suchej w jednej a na porę mokrą będzie procesja pod ratusz i tu będzie zimował.

Czasem władza się do czegoś przydaje, z Misiem się wychowałem i jest mi bardzo bliski :]

PostWysłany: 14 Gru 2012, 10:21 

z tym łubudubu to dowalileś, stare czasy, stare filmy :)

PostWysłany: 18 Gru 2012, 22:44 

hehe uśmiałam się do łez :D

PostWysłany: 19 Gru 2012, 22:15 

hahaha, o boże :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość