Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 17 Cze 2019, 15:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Korean Air
PostWysłany: 07 Lut 2009, 18:08 

Leciałem przez Seul w 2 strony. z powrotem nocleg w seulu na koszt lini. Na prawde dobre linie, duże samoloty, ładne stewardesy i wszystko punktualne.

Temat postu: Re: Korean Air
PostWysłany: 31 Mar 2010, 14:12 

Miejscowość: Warszawa
ja sie powaznie zastanawiam nad kupnem biletu tej linii bo jak narazie maja najtansze bilety(755 euro :D).

boje sie tylko ze moge nie zdazyc z przesiadka bo maja przesiadki w seulu trwajace 1h 10 min :/

a ten nocleg to berdzo milo z ich strony, leciales taryfa ekonomiczna?

PostWysłany: 31 Mar 2010, 20:23 

Witam
ja tez leciałem w 2 strony Korean Air. Z powrotem także nocleg w 5 gwiazdkowym hotelu. Linie na prawdę dobre. duże samoloty, miła obsługa i jedzenie w miarę smaczne ( jak to w samolocie) Wszystko punktualnie i bez zagubienia bagażu.
Lot do Auckland: Warszawa- Wieden- Seul- Auckland, a z powrotem przez Frankfurt.
W obie sttrony leci się nad Polską :)

PostWysłany: 12 Sie 2010, 13:01 

Cześć,

Czy możesz powiedzieć gdzie udało ci się kupic bilet na Koreańskie linie?

Z góry dzięki

Pzdr

PostWysłany: 30 Sie 2010, 18:06 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa / Żnin
Gdyby ktoś potrzebował pomocy z ta linią to służę pomocą. Żeby ułatwić Wam sprawę to możecie od razu pisać na zurmanowicz@naszanowazelandia.pl i podajcie:

Imię i nazwisko jak w paszporcie
Data wylotu
Data powrotu

Ostatnio pomogłem zdobyć bilety dla kilku użytkowników naszanowazelandia.pl za 4950 zł z Warszawy ze wszystkimi opłatami. Ważne jest że to jest jeden bilet więc jeśli samolot spóźni się na przesiadkę to nie ma ryzyka że pasażer musi kupić kolejny bilet bo tamten mu przepadnie.

PostWysłany: 28 Mar 2011, 20:13 
Administrator
Awatar użytkownika

MOnika napisał(a):
boje sie tylko ze moge nie zdazyc z przesiadka bo maja przesiadki w seulu trwajace 1h 10 min :/

z tym nie ma kłopotu bo zawsze możesz kupić bilet z wylotem z Polski co ważne, kiedy ja szukam dla kogoś z Was biletu to tak żeby cała trasa była na jednym bilecie bo wtedy jeśli gdziekolwiek się spóźnicie, samolot nie doleci i inne takie problem jak to może się zdążyć mając dwa osobne bilety to tu jest gwarancja że linie muszą was dowieźć do celu, jak nie tym to następnym samolotem.

Zapraszam do kontaktu, coś poradzimy, mam kilki znajomych kasjerów magików :)

PostWysłany: 20 Wrz 2011, 15:40 
Witam,

Pozwoliłem sobie odświeżyć temat. Mam pytanie do osób które leciały KoreanAir z Polski. Mam zakupiony taki bilet z wylotem z Warszawy wystawiony przez Korean: WAW->FRA->ICN->AKL i z powrotem. Mam natomiast wątpliowści czy nie będę miał problemów na Okęciu, ponieważ w checkmytrip wisi jedynie połączenie FRA->ICN->AKL. W moim biurze podróży zapewniają mnie że wszytsko jest ok, a wynika to z faktu że do Frankfurtu jest jedynie dolot LOT'em, a KoreanAir ma swój system rezerwacji, który nie obejmuje Warszawy. Czy ktoś leciał na bilecie wystawionym przez koreańskie linie z Warszawy i jak to praktycznie wyglądało?

Pozdrawiam

PostWysłany: 21 Wrz 2011, 10:23 
paulbo napisał(a):
Witam,

Pozwoliłem sobie odświeżyć temat. Mam pytanie do osób które leciały KoreanAir z Polski. Mam zakupiony taki bilet z wylotem z Warszawy wystawiony przez Korean: WAW->FRA->ICN->AKL i z powrotem. Mam natomiast wątpliowści czy nie będę miał problemów na Okęciu, ponieważ w checkmytrip wisi jedynie połączenie FRA->ICN->AKL. W moim biurze podróży zapewniają mnie że wszytsko jest ok, a wynika to z faktu że do Frankfurtu jest jedynie dolot LOT'em, a KoreanAir ma swój system rezerwacji, który nie obejmuje Warszawy. Czy ktoś leciał na bilecie wystawionym przez koreańskie linie z Warszawy i jak to praktycznie wyglądało?

Pozdrawiam

Sprawa się wyjaśniła pozytywnie

PostWysłany: 29 Gru 2011, 11:37 

Mi wszyscy mówili, żebym biletów z Polski nie kupowała, bo drożej będzie. Okazało się całkiem odwrotnie, kupiłam bilety w dwie strony z Wrocławia do Auckland przez Frankfurt i Seul (Korean Air) za jedyne 4100 zl ze wszystkimi opłatami.
Trzeba szukać i jeszcze raz szukać, a znajdzie się korzystniejszy lot.

PostWysłany: 29 Gru 2011, 13:09 
Bilety kupowałem przez biuro podróży. Zapłaciłem dokładnie tyle co sarenka - leciałem z Warszawy, również przez Frankfurt.

Pozdrawiam
P.

PostWysłany: 01 Lut 2012, 10:55 
Administrator
Awatar użytkownika

Obecnie ceny Koreańczyka lekko skoczyły w górę o jakieś 500 zł bo zmieniała się ich taryfa ale nadal mamy możliwość rezerwowania dla Was po atrakcyjnej cenie. Wcześniej było nawet za 3660 zł z opłatami w 2 strony. Kiedy promocja się skończyła były po około 3900 zł z opłatami, teraz są w granicach od 4200 zł z opłatami.

Ważne żebyście podawali od razu w mailu datę wylotu i powrotu oraz dane pasażerów (imię i nazwisko) oraz czy mają poniżej 18 lat jeśli tak jest. Dzięki temu korespondencja jest szybsza, szybciej możemy zacząć szukać dla was połączeń.

W przypadku pytań proszę o mail: zurmanowicz(malpa)naszanowazelandia.pl lub tel 606 876737

PostWysłany: 19 Mar 2012, 13:23 

A mam pytanie czy na bilecie była jakaś informacja że linie oferują nocleg w Seulu? Będę wracać z Brisbane w październiku tymi liniami też mam 20 godzinny stop w Seulu. Bilet kupowałam na Orbitz.com i żadnej informacji o dodatkowych świadczeniach tam nie ma. I się zastanawiam czy już po prostu noclegu nie gwarantują czy może dowiem się dopiero po wylądowaniu że nie musze szukac noclegu?

PostWysłany: 19 Mar 2012, 13:49 
Administrator
Awatar użytkownika

Jeśli rezerwowane online to pewnie nie ma noclegu.

My go dajemy bo mamy specjalną ofertę na przelot z Polski wraz z noclegiem na odcinku powrotny w hotelu z wyżywieniem, transferem lotnisko-hotel-lotnisko.

Rezerwując onlline dostajecie goły bilet chyba że jest to jakaś oferta specjalna i w opisie jest online o noclegu ale ostatnio się z tym nie spotkałem. Więc zostaje abo rezerwować nocleg samemu albo zabrać śpiwór i przekimać na lotnisku albo jeśli ktoś ma dobrą głowę przesiedzieć kilkanaście godzin w barze, ale że to droga powrotna to może być smutniej :)

Osobiście polecam rezerwację z noclegiem, rezerwację dostajecie od naszego kasjera.

Jak by co to proszę pisać. Mail znacie :)

PostWysłany: 19 Mar 2012, 17:35 

Hm... no na bilecie nic nie ma. Szczególnie, że bilet elektroniczny to ogólnie za wiele na nim nie ma. Ale już zarezerwowałam, zapłaciłam, czyli kupiłam. Czyli pewnie już teraz nie da się nic zrobić?

PostWysłany: 19 Mar 2012, 19:50 
Administrator
Awatar użytkownika

teraz skoro kupione to już po ptokach :( jak to mówią starzy Mazurzy ale nie masz się co martwić, przecież na lotnisku nie zginiesz :) zawsze to jakaś przygoda z której można wyciągnąć naukę na przyszłość, nie na marne w końcu jest przysłowie, że podróże kształcą

PostWysłany: 21 Mar 2012, 09:58 

No to trudno :) Może zamiast siedzenia na lotnisku czy w hotelu uda mi się zobaczyć jakiś mini skrawek Seulu :D .

PostWysłany: 28 Sty 2013, 13:11 

Miejscowość: Warszawa
Moim zdaniem warto jest kupować bilety tej linii. Chyba każdy dobrze wie, że im drożej tym lepiej :).

PostWysłany: 13 Lut 2013, 11:54 

przez koreę to ja bym się bała :(

PostWysłany: 18 Mar 2013, 12:38 
Katarzyna 1 napisał(a):
A mam pytanie czy na bilecie była jakaś informacja że linie oferują nocleg w Seulu? Będę wracać z Brisbane w październiku tymi liniami też mam 20 godzinny stop w Seulu. Bilet kupowałam na Orbitz.com i żadnej informacji o dodatkowych świadczeniach tam nie ma. I się zastanawiam czy już po prostu noclegu nie gwarantują czy może dowiem się dopiero po wylądowaniu że nie musze szukac noclegu?

Proponuję zadzwonić na europejską infolinię KoreanAir - znajduje się bodajże w Irlandii. Trzeba potwierdzić ten nocleg - niewykluczone że będzie. Na naszym bilecie też tej informacji nie było, a hotel mieliśmy, z tym że potwierdziłem to telefonicznie.

PostWysłany: 18 Mar 2013, 12:55 
Administrator
Awatar użytkownika

nie jestem kasjerem ale na bilecie chyba się nie da wydrukować potwierdzenia hotel.
jak się rezerwuje to dają info np w mailu że jest hotel (jeśli przez agenta), my tak przynajmniej robimy.

PostWysłany: 16 Kwi 2013, 21:54 

Miejscowość: wrocław
jej tyle latałam samolotami, że nie sądziła, że moga być takie problemy, ale latałam na krótkich trasach europejskich, rozbawił mnie komentarz jednego z forumowiczów o ładnych stewardesach:)

PostWysłany: 17 Kwi 2013, 09:03 
Administrator
Awatar użytkownika

Ładna obsługa potrafi nadrobić niedociągnięcia niskiego standardu samolotu ale Korean Air to chyba nie dotyczy, to wrażenie mam raczczej z RyanAir ;]

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość