Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 22 Sie 2019, 04:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Czy znaleźliście bilet z Polski do Auckland w 2 strony z opłatami za mniej niż 4850 zł za osobę?
Tak 50%  50%  [ 2 ]
Nie 50%  50%  [ 2 ]
Razem głosów : 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Z Warszawy do Auckland od 4850 zł w 2 strony!
PostWysłany: 30 Sie 2010, 18:19 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa / Żnin
Są czasami sytuacje które potrafią zaskoczyć. Przykładem są okazyjne bilety do Nowej Zelandii z Polski. Z Polski jak wiemy dostać się gdzieś za ocean nie dotyczy USA czy Kanady to tragedia cenowa i dlatego latamy z portów zagranicznych bo taniej nawet jak się doliczy dolot, opłaty za dojazd do lotniska czy nawet nocleg w hostelu.

Ale jest światełko w tunelu. Niektóre linie zauważają że ruch z Europy Środkowej i Wschodniej w pewnych kierunkach się wzmaga i starają się zapełnić niszę.

Dlatego udało nam się już dla kilkunastu osób, użytkowników naszanowazelandia.pl znaleźć bilety do Auckland i z powrotem za 4850 zł ze wszystkimi opłatami. Oczywiście nie zawsze się udaje ale przeważnie cena nie przekracza 5000 zł.

Dlatego jeśli chcesz abyśmy pomogli znaleźć ci dobre połączenie z Polski napisz do nas:

:arrow: zurmanowicz@naszanowazelandia.pl

Do przedstawienia oferty niezbędne jest podanie
Imienia i nazwiska jak w paszporcie
daty wylotu
daty powrotu
wieku podróżnych jeśli mają mniej niż 18 lat

Zapraszam do korespondencji

Temat postu: Re: Z Warszawy do Auckland od 4850 zł w 2 strony!
PostWysłany: 29 Mar 2011, 12:03 

Najtaniej wychodzi - tanimi liniami do Londynu i z Londynu bilet do Auckland. Mozna wtedy bilet razem z powrotnym za 3 tys upolowac.

PostWysłany: 29 Mar 2011, 12:25 
Administrator
Awatar użytkownika

Oczywiście że można (chociaż nigdy nie widziałem bilety za 590 funtów [3000 zł - min 300 zł za połączenie PL-UK / 4,57 zł kurs funta w kantorze] do NZ więc zakładam że Ty widziałaś) tylko trzeba mieć możliwość polecieć w upolowanym terminie czyli wypadałoby mieć permanentny urlop :) Normalna cena na lot z Londynu do Auckland to teraz około 800-900 funtów a i tak wszystko zależy od tego kiedy rezerwujemy. Więc takie rzucanie słów na wiatr jest trochę bezcelowe. Ja mam znajomych którzy na wakacje latają po Europie za max 10 zł w dwie strony tyle że ich wyjazdy są ustawione terminowo pod bilety które rezerwują a rzadko kto tak może.

Jeśli znalazłaś przelot UK-NZ + PL-UK i wszystko w 2 strony za 3000 zł podaj konkretne daty, linki etc a my sobie sprawdzimy czy faktycznie tam można.

PostWysłany: 29 Mar 2011, 12:35 
Administrator
Awatar użytkownika

I jest jeszcze jedna sprawa, którą wałkujemy tu non stop. Jak polecisz składakiem do Londynu i z Londynu do Nowej Zelandii to ryzykujesz, że w sytuacji nagminnej czyli przy spóźnieniu samolotu z Polski do UK przepada ci najdroższa cześć biletu UK-NZ. Poza tym zawsze do ceny biletu należy doliczyć po pierwsze transfer z Gatwick lub Luton albo Stanstead na LHR za min 20GBP w 2 strony + bardzo często nocleg w Londynie za pewnie też min 20 funtów/os za noc i masz już dodatkowe 200 zł :)

Warto o tym dodawać w postach typu "za 3000 zł też się da" :) bo nie każdy jest doświadczonym podróżnikiem jak Ty :) a tu staramy się edukować każdego nawet tych dla których pewne rzeczy nie są oczywiste

Jest teraz np promocja Cathay Pacific z Polski (Warszawa, Kraków, Poznań) na wyloty do chyba 24 czerwca z możliwością pobytu max 2 mc, promocja trwa do 14 kwietnia a bilet kosztuje 4500 zł z opłatami o ile jeszcze złapiemy miejsca. Tu przynajmniej jest gwarancja że jak kupisz bilet i gdziekolwiek na trasie samolot się spóźni to linia żeby się skichała musi dowieźć cię do Auckland z Warszawy i już.

http://naszebiletylotnicze.pl/2011/03/22/bilety-lotnicze-nowa-zelandia-cathay-pacific-od-4500-zl/

PostWysłany: 29 Mar 2011, 19:08 

Czesc.
Nie jestem doswiadczonym podroznikiem. :D
Widzielismy jak bylismy w Londynie bilety po 600 funtow (w lutym 2011 - to bylo w dzielnicy chinskiej).
Sami kupowalismy po 750 w listopadzie 2010 (na styczen/luty 2011 rok).
Oczywiscie trzeba sobie zalatwic pewne okno czasowe na spoznienie. My dalismy sobie cala dobe. Przy okazji powloczylismy sie po Londynie.

Uwazam, ze warto o takiej opcji wspomniec, bo kupowanie bezposrednich polaczen z W-wy wychodzi sporo drozej. W okresie w ktorym kupowalismy wychodzilo o 3 tys PLN drozej.
Duzo osob ma tez duzo znajomych w Londynie wiec, nie powienien byc to problem. A w sytuacji kiedy sie nie smierdzi groszem to ma znaczenie.
I najpierw byly bilety - potem urlop. ;)

Z tego co czytalam ludzie kupuja bilety nawet rok wczesniej na taki wyjazd.

PostWysłany: 29 Mar 2011, 22:45 

Za 4850 z wawy w obie to bardzo tanio. Ja w jedna stronę zaplacilem ok. 80 zł WIZZAIR do Luton , ok. 95 zł z luton do Heathrow , ok. 2700 AIRNEWZEALAND z Heathrow do Auckland. Opcja w obie strony bylaby za ok. 4200 czyli łacznie z londyn warszawa wyszloby ok. 4600 zł. przy zalozeniu powrotu jakimis tanimi liniami. Ja kupowalem bilety 31 grudnia na wylot 11 marca byla wtedy promocja w AirNewZealand. Gość którego tu spotkałem leciał z Londynu przez Dubai , Singapur , sydney liniami Emirates i mowil ze w obie strony zaplacil ok. 800 funtów , ale leciał ponad 2 dni. Ja kierowalem sie mniej cena a bardziej czasem przelotu i liczba przesiadek. Moja opcja to chyba jedyna w ktorej z londynu do Auckland leci sie tym samym samolotem w HongKongu jest tylko 3 godzinne miedzyladowanie w sumie z wawy do auckland tylko 36 godzin.

PostWysłany: 30 Mar 2011, 09:46 
Administrator
Awatar użytkownika

slepafuria napisał(a):
po 750

za 750 to jeszcze zrozumiem bo mogliście na jakaś super okazję na miejscu trafić ale za 600 to już wybacz ale nie uwierzę puki nie zobaczę. Mieszkałem w Londynie prawie 2 lata, pracowałem w biurze podróży u touroperatora, miałem pod nosem 3 agencje lotnicze w tym bilety studenckie gdzie zresztą my kupiliśmy bilety i nigdy nawet wtedy gdy paliwo było znacznie tańsze niż teraz nie widziałem biletów do NZ z Londynu za 600 funtów. Poza tym takie okazje nawet za 750 do netu nie trafiają a jeśli by trafiły to znikają w 3 min przy obecnym globalnym rynku internetowym, dostają je głównie biura jako taryfy niepublikowane i sprzedają z lady. Więc gratuluję łyknięcia okazji za 750 GBP i cieszę się że mieliście możliwość najpierw kupienia biletu a później planowania urlopu bo to dobry pracodawca musi być a takich coraz mniej.

PostWysłany: 30 Mar 2011, 11:28 

Nastepnym razem zrobie zdjecie. Pozdrawiam i jeszcze raz zachecam do szukania tanich opcji.

PostWysłany: 30 Mar 2011, 11:53 

ja chodze i patrze jak jest tu z lotami do europy , najtaniej oczywiscie londyn z dunedin za 1999NZD spoko mozna leciec jutro w te i z powrotem...

PostWysłany: 01 Lut 2012, 13:43 
Administrator
Awatar użytkownika

Obecnie można z Warszawy nawet za ok 4000 zł, około bo czasami jest 3900 a czasami 4500 zł ale można a przy obecnym kursie ok 5 zł za funta to wychodzi jakieś 900 funtów za lot w 2 strony z Warszawy na jednym bilecie czyli z gwarancją że gdyby się lot na którymś odcinku spóźnił lub został odwołany to linia która za bilet odpowiada musi dowieźć pasażera do celu. o promocjach możecie poczytać tutaj: http://www.naszanowazelandia.pl/bilety_nowa_zelandia_promocja

PostWysłany: 13 Gru 2012, 01:24 

dzięki za informacje :) właśnie szacuje koszty takiej "wyprawy" :P

PostWysłany: 13 Gru 2012, 11:03 

podajcie proszę portale gdzie wyszukujecie tanie loty, slyszeliscie o stronie fly for free? korzystał ktoś z Was z niej?

PostWysłany: 14 Gru 2012, 10:22 

heh dla mnie i tak troche drogo :(

PostWysłany: 15 Gru 2012, 01:22 

tanie opcje lotnicze to chyba jeden z lepszych wynalazków ludzkości heh :)

PostWysłany: 19 Gru 2012, 22:17 

tanie, ale mnie i tak nie stac...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość