Forum Nowa Zelandia - naszanowazelandia.pl

Witaj na forum pasjonatów i poszukiwaczy informacji o krainie długiego białego obłoka.
Obecny czas: 16 Wrz 2019, 03:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: linie lotnicze i loty do NZ
PostWysłany: 30 Wrz 2008, 07:24 

Obecnie nie można znaleść połączenia z Nową Zelandią na stronie Eva Air. Chyba zmienili zdanie i tam już nie latają.
Najtaniej (poniżej 4 000 pln)w lutym 2009 obecnie jest liniami BA i Qantas przez Los Angeles ale jeżeli ktoś nie ma wizy to musi doliczyć jeszcze około 350 pln za jej uzyskanie, ponieważ żeby sobie posiedzieć na lotnisku w LA parę godzin trzeba ją mieć.
Loty liniami BA i Qantas przez Sydney w tej najniższej cenie (ok 2000 AUD) też są nieatrakcyjne dla nas, bo w obie strony na przesiadkę czeka się ok 10 godzin w Sydney - tracimy dwa dni pobytu na NZ.
Na naszym celowniku są linie Emirates - lot przez Dubaj (950 GBP). W drodze powrotnej korzystając z przerwy między lotami - ok 9 godzin - zastanawiamy się czy nie warto byłoby wyjść na miasto. Dużym plusem tych lini jest to, że można lecieć z Gatwick - to podobno znacznie spokojniejsze lotnisko niż Heathrow.
Zneleźliśmy też bilet z Heathrow do Auckland liniami Royal Brunei za 915 GBP w Crystal Travel. Czy ktoś coś wie o tym lońdyńskim biurze? Czy ktoś może polecić nam lot liniami Royal Brunei bo troche się boimy tych egzotycznych lini:)

Temat postu: Re: linie lotnicze i loty do NZ
PostWysłany: 01 Paź 2008, 16:49 
Administrator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa / Żnin
Royal Brunei nie są wcale takie egzotyczne, to znana marka na zachodzie szczególnie w UK bo ludzie tam często podróżują w tych kierunkach. Sprawdź bezpośrednio na stronie RB http://www.bruneiair.com/index.asp
Ja jak zawsze szukam dat w których my byliśmy i wychodzi mi że 01.04-15.05 jest za 1040 GBP co przy dzisiejszym kursie daje jakieś 4400 zł

Temat postu: Singapore Airlines rules :)
PostWysłany: 09 Lip 2009, 18:00 

udalo mi sie zarezerwowac powrotny bilet na Singaporeair za £698 na polowe sierpnia (powrot polowa listopada). Co wazne jest to jedna z najbardziej eksluzywnych linii na swiecie (linia lotnicza roku 2008) i podroz najwiekszym samolotem swiata Airbusem 380. Mysle, ze to najlepszy deal w tym momencie...

Temat postu: Re: Singapore Airlines rules
PostWysłany: 10 Lip 2009, 12:46 
Administrator
Awatar użytkownika

na lot zimowy prawdopodobnie tak :) nigdy nie orientowałem się w cenach na bilety w tak głębokim poza sezonie.
Ile chcą w sezonie?

P.S.

Sprawdziłem ich w terminie w jakim my lecielismy i przyznam że są tani :) Z Londynu na termin początek kwietnia np. 04.04.2010 do 15.05.2010 maja po około 750 GBP ~ 3850 zł z opłatami więc jest to cena jak najbardziej godna polecenia :)
Z Niemiec jest już dużo drożej bo około 1400 euro ~ 6300 zł.

PostWysłany: 22 Lip 2009, 14:52 

Witam,
Mi udało się kupić bilety z Londynu do NZ na listopad w cenie 500 funtow, wiec chyba niezle. Linie lotnicze Bruneiair - lot przez Brunei (miedzyladowanie w Dubaju, a z powrotem rowniez Brisbain). Z tego co sie orientowalam wizy transferowe nie sa potrzebne (chyba ze klamia na stronach internetowych ambasad). No to lece!
Pzdr Hanka

PostWysłany: 22 Lip 2009, 14:59 
Administrator
Awatar użytkownika

Trzymaj się Hanka :) i powadzenia, zdjęcia rób i filmy kręć, czekamy !

PostWysłany: 08 Sie 2009, 09:36 

Miejscowość: Pamplona
500GBP w royal brunei kupilem wczoraj na 9 wrzesnia. wedlug mnie najtanszy

PostWysłany: 08 Sie 2009, 12:08 

Miejscowość: Pamplona
siemano na melinie!
lece z londynu do auckland z miedzyladowaniem w dubaiu i przesiadka w brunei.
czy ktos lecial w ten sposob?
czy do brunei jest konieczna jakas wiza transferowa?
pozdro

PostWysłany: 24 Sie 2009, 15:30 
Administrator
Awatar użytkownika

Dzisiaj poszperałem trochę w sieci i znalazłem takie ceny na sezon czyli styczeń na 21 dni od 01 stycznia (flexible dates) więc w jednym może by1 a w innym 3 stycznia ale to przecież tyko orientacyjne propozycje:

Royal Brunei Air za ~ 3600 zł
Korean Air za ~ 3651 zł

wyloty z Londynu

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość